Elibird Dogs – sporta un saziņas akadēmija

Elibird Dogs – sporta un saziņas akadēmija ir izglītojoša un izklaidējoša apmācību institūcija, kurā sadarbojas suņu īpašnieki un to suņi-mīluļi. Elibird Dogs – sporta un saziņas akadēmija ir tapusi, balstoties uz pašu pozitīvo pieredzi un praksi, veidojot harmoniskas attiecības cilvēkam ar suni.

Elibird Dogs trenera pavadībā iespējams apgūt gan ikdienas saziņas iemaņas, gan arī dažādus sporta veidus, trikus un rotaļas. Mūsu primārais mērķis ir palīdzēt Jūsu sunim un Jums rast ceļu vienam pie otra, lai veidotos cieņpilna sadarbība ikdienā un sportā.

Mūsu akadēmijā varat apmeklēt pamatpaklausības nodarbības, iemācot savam sunim uzvedības noteikumus, attīstot viņa sociālās iemaņas, padarot to par drošu, pārliecinātu sociālu būtni, ierādot iespējamus uzvedības modeļus ikdienas un nestandarta situācijās. Pēc pamatkursa apguves, varat turpināt darboties tādos sporta veidos kā Obedience, Rally Obedience, Canine Freestyle (Dejas ar suņiem), gatavoties BH un psiholoģisko testu kārtošanai, kā arī rast priekštatu par adžiliti, lai pēcāk varētu izvēlēties, kurš sports Jums un Jūsu sunim būtu vispiemērotākais.

Elibird Dogs trenere – Zaiga Zvirbule – Latvijas Kinoloģiskās federācijas sertificēts kinologs, suņu apmācību treneris. Profesionālā darbība Suņu apmācības cetrā “InterSportCanis” . Treneres trīs suņi – Brī, Flešs un Ritmi – aktīvi trenējas un startē  sacensībās, piedalās izstādēs ne tikai Latvijā, bet arī ārzemēs.

Zaiga Zvirbule:

“Mana apmācību metodika ir balstīta uz pozitīvo saziņu starp saimnieku un viņa suni. Mans ceļš kinoloģijā aizsākās, pateicoties manam pirmajam sunim – Bernes ganu suņu meitenei Elizabetei un manai pirmajai trenerei un mentoram Vladislavai Akimovai.

Attīstot profesionālās gaitas, ir izaudzināti mani suņi, ar kuriem kopā sportojam, piedalāmies sociālos projektos, un izbaudām brīnišķīgus mirkļus kopā ikdienā. Darbojoties kā apmācību trenerim, ir sagatavoti audzēkņi pirmajiem startiem paklausības sporta veidos. Mans mērķis ir savas zināšanas nodot Jums – saviem skolniekiem, iemācīt redzēt un saprast savu suni, sajust prieku un gandarījumu par apmācības procesu un tā rezultātu!”

Elibird Dogs apmācību programma palīdzēs Jums un Jūsu sunim iegūt jaunas zināšanas gan pamatpaklausībā, nostiprināt tās, kā arī ieraudzīt to sporta veidu, kas Jums un Jūsu sunim būtu vispiemērotākais.

Lai pieteiktos suņu apmācības nodarbībām, lūdzu spiest šeit.